Laimės mokykla – 8 užsiėmimų kursas trečiadienio vakarais nuo rugsėjo 4 d. 18.30 val.
Vieta: sąmoningumo ugdymo studija InMind, Saltoniškių g. 31-315, Vilnius (Žvėryno verslo fabrikas, 3 aukštas)

Užsiėmimų tikslas ir nauda
Šis tęstinis susitikimų kursas skirtas tiems žmonėms, kurie savo kasdieniame gyvenime patiria stresą, nemalonius pojūčius, skausmą ir siekia suvokti savo laimės receptą. Taip pat ir tiems, kurie nori išsiaiškinti, kokie gi faktoriai lemia kasdienę savijautą ir nuo ko priklauso laimės pojūtis ir tiems, kurie jau yra pasirengę išmokti naujų mąstymo bei elgesio modelių, galinčių padėti jaustis geriau ir prevenciškai užkirsti kelią buvusių bei esamų problemų pasikartojimams ateityje.

Užsiėmimuose dalyviai taip pat susipažins su įvairiomis emocinės sveikatos metodikomis, todėl tiems, kurie nori būti laisvi ir nepriklausyti nuo negatyvių išgyvenimų ir, kurie nori išmokti valdyti savo nuotaiką ir emocijas, savo psichologinę būseną, šis tęstinis susitikimų ciklas bus itin naudingas. Programoje įgyti įgūdžiai padeda kasdieniniame gyvenime ir, ypač vėl papuolus į kritines situacijas, greičiau nusiraminti, atgauti vidinę ramybę, įgyti psichologinio lankstumo, atsparumo ir pasitikėjimo savimi sąmoningai darant sprendimus dėl savo gyvenimo.

„Laimės mokyklos“ programa parengta remiantis UK valstybiniu lygiu vykdomos ir Dalai Lamos globojamos programos „Action for Happiness“ principais, kurie pagrįsti šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais. Užsiėmimuose taip pat naudojami visame pasaulyje populiari ir efektyvi mindfulness bei kognityvinės elgesio terapijos metodai, kurie skirti mažinti streso lygį.

Tęstiniame 8-ių užsiėmimų cikle taip pat integruoti transformacinio koučingo, „Sedonos“ emocijų valdymo, kognityvinės elgesio terapijos praktinės metodikos. Du mėnesiai nuoseklaus darbo grupėje ir su savimi tampa giliu ir stipriu įrankių siekiant prasmingų ir realių pokyčių.

Kaip vyksta susitikimai
Užsiėmimus organizuojame nedidelėmis uždaromis grupėmis po 10-12 dalyvių. Programą sudaro 8 kassavaitiniai 2-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai Vilniuje. Taip pat labai svarbi šios programos dalis yra įvadinė paskaita ar pirminė individuali konsultacija gyvai arba on-line. Tai reikalinga tam, kad galima būti išsiaiškinti, ar programa išties tinka potencialiam dalyviui, ar yra apsisprendimas dalyvauti visame cikle, nes dalyvavimas ir įsitraukimas yra labai svarbi užsiėmimų dalis, kaip ir savistabos ugdymui skirti namų darbai. Po pirmųjų dviejų užsiėmimų nauji dalyviai nebus priimami dėl siekio išlaikyti grupės vientisumą ir sukurti palaikančią aplinką bei bendruomenę.
Ne mažiau svarbi programos dalis yra namų darbai, nes dalyviai kassavaitinių susitikimų metu gauna ne tik koncentruotą teoriją, bet ir aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus.

Papildomi užsiėmimai
Nors 8 susitikimų ciklas sukonstruotas taip, jog didžiausią naudą gaus tie, kurie priims sąmoningą sprendimą dalyvauti kiekviename užsiėmime, kartais dėl aplinkybių ir kitų įsipareigojimų tenka praleisti vieną ar kelis vakarus. Būtent dėl to „Laimės mokyklos“ metu tris šeštadienius vyks papildomi vieši užsiėmimai, kuriuose nemokamai galės dalyvauti reguliarius susitikimus praleidę uždaros grupės dalyviai, o norintys papildomai – už simbolinę kainą.

Kurso lektorė
„Laimės mokyklos“ programą veda jos įkūrėja ir „Action for Happiness“ atstovė Lietuvoje Janina Sabaitė Melnikovienė, sertifikuota koučingo specialistė, mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) instruktorė ir LSMU Elgesio medicinos instituto podiplominių studijų praktikantė.

Janina Sabaitė Melnikovienė turi sukaupusi daugiau kaip 17 metų patirties konsultuojant įmones ir asmenis komunikacijos, verslo plėtros, krizių komunikacijos, darbdavio įvaizdžio, streso valdymo organizacijose klausimais, vedant mokymus ir inicijuojant verslumo ugdymo bei sąmoningumo ugdymo projektus.

Paskutiniuosius kelerius metus lektorė veda asmenines koučingo sesijas, streso valdymo meditacinius užsiėmimus, praktikuoja transcendentinę meditaciją, emocijų paleidimo metodą, yra Theta healing praktikė ir Reiki meistrė – gydytoja.

„Didžioji dalis verslo ir asmeninių problemų kyla dėl to, jog nemokame bendrauti sąmoningai, nemokame įvardyti savo savijautos, neišsakome, ką jaučiame ir galvojame, ir nesiimame aktyvių veiksmų tam, kad pradėtumėme jaustis gerai. Taip, dėl ilgalaikio streso ir aukšto nerimo lygio, kyla didelės tiek asmeninės krizės, tiek perdegimas darbe, taip pat dėl prastos darbuotojų emocinės savijautos vyksta nesusikalbėjimas komandose, mažėja efektyvumas ir kyla daug problemų organizacijose. Ne išimtis ir mano asmeninė istorija, kai po itin didelių karjeros iššūkių galiausiai ligoninėje suvokiau, kad viskas – reikia dėti tašką ir surasti efektyviausius būdus keisti savo savijautą ir požiūrį į gyvenimą. Šiame kelyje niekada nebus baigtinio rezultato, todėl nuolat tobulinuosi, studijuoju mokslu paremtus metodus ir paraginta aplinkos, sukauptomis žiniomis bei praktikomis su didžiausia meile dalinuosi ir su kitais,“ – apie savo patirtį kalba „Laimės mokyklos“ įkūrėja Janina Sabaitė Melnikovienė.

Susitikimų tvarkaraštis
1 susitikimas – rugsėjo 4 d., 18.30 – 20.30 val.
2 susitikimas – rugsėjo 11 d., 18.30 – 20.30 val.
3 susitikimas – rugsėjo 18 d., 18.30 – 20.30 val.
4 susitikimas – rugsėjo 25 d., 18.30 – 20.30 val.
5 susitikimas – spalio 2 d., 18.30 – 20.30 val.
6 susitikimas – spalio 9 d., 18.30 – 20.30 val.
7 susitikimas – spalio 16 d., 18.30 – 20.30 val.
8 susitikimas – spalio 23 d., 18.30 – 20.30 val.

Papildomi užsiėmimai:
rugsėjo 28 d.
spalio 12 d.
spalio 26 d.

Investicija į save
Mokymų kurso kaina 149€ rezervuojant vietą iki rugpjūčio 25d.
Rezervuojant vietą nuo rugpjūčio 26d. – 199€
Kaina su nuolaida* – 129€
*Studentams, senjorams, neįgaliesiems, daugiavaikių šeimų tėvams arba vienišoms mamoms/tėvams auginantiems vaikus

Pirminės konsultacijos kaina 19 Eur, ši suma užsiėmimų dalyviams bus įskaičiuota į mokymų kainą. Pirminė konsultacija dėl dalyvavimo grupėje būtina norint dalyvauti grupėje. Šios konsultacijos metu sužinosite daugiau apie programą, aptarsime Jūsų lūkesčius bei problemas ir tai, kaip ši programa galėtų Jums padėti. Šios konsultacijos trukmė 50 min. Jos laikas bei bendravimo būdas (gyvai, online ar telefonu) bus derinamas individualiai.

Į kainą įeina:
8 susitikimai, kurių kiekvienas trunka 2 val.
3 papildomi (palaikantys) susitikimai meditacijai grupės laikotarpiu, kurių trukmė 1-1,5 val.
Pirminė konsultacija 50 min.
Užsiėmimų medžiaga
Kava, arbata užsiėmimų metu

Mokėjimo sąlygos
Rezervacijos mokestis 29€ pavedimu (užtikrinama vieta grupėje).
Likusi suma sumokama pavedimu iki rugsėjo 3d. arba grynais atvykus į pirmąjį užsiėmimą.

Būtina registracija užpildant registracijos formą
http://bit.ly/laimes-mokykla
Platesnė informacija el. paštu info@inmind.lt, tel. 8 699 03355