Meilė sau ir pasitikėjimas savimi – kodėl taip sunku tai turėti?

Meilė sau ir pasitikėjimas savimi daugelis suvokia kaip jausmus, kuriuos turi arba ne. Dažnai sukuriamas iliuzinis paveikslėlis, jog tas, kuri myli save ir pasitiki savimi gyvena geriau.

Ir, atvirkščiai, dažnam iš mūsų, kurie yra neįpratę skirti sau pakankamai dėmesio, turi patirties, kai kartais pritrūksta socialinės drąsos ar išsiauklėjimas ir atsineštos tradicijos neleidžia pasielgti agresyviau ar įžūliau nei norėtųsi, norisi sakyti, jog „man trūksta pasitikėjimo savimi“ arba „per mažai myliu save“.

Tačiau tiesa ta, kad pasitikėjimas savimi yra tik ĮGŪDIS. Taip skelbia smegenis, žmonių elgseną nagrinėjantys mokslininkai. Ir būtent ši pozicija gali pakeisti šimtų ir tūkstančių žmonių gyvenimus. Galima kelerius metus gilintis į vaikystės traumas, galima koncentruotis į tai, kas IŠ TIESŲ gali PADĖTI sukurti TOKĮ GYVENIMĄ, kokio norime.

Taigi, pasitikėjimas savimi yra įgūdis, kurį galime lavinti ir treniruoti.

DRĄSA nėra darymas visko lengvai, DRĄSA yra darymas bijant.

PASITIKĖJIMAS SAVIMI išsivysto tada, kai turime ketinimus ir norus bent jau pabandyti.

Kaip Nike kompanija skelbia „Just do IT“.

Kai pradedame džiaugtis ir apdovanoti save už pastangas ir pabandymus, tuomet pasitikėjimo savimi įgūdis pradeda stiprėti.

Analogiškai ir su MEILE SAU. Tam, kad nustotumėm kritikuoti save, kaltinti save ir bausti save, turime leisti sau bent trumpam sustoti.

SUSTOTI

ATLEISTI SAU už viską, ką padarėme ir ko nepadarėme

Atleisti ir PADĖKOTI sau už viską, kas buvo ir kas VYKSTA DABAR

Tai užtruks ne daugiau laiko nei išgerti puodelį kavos. Skiriant pakankamai laiko sau, bent po 10- 15 min kasdien, pradėsite jaustis turintys daugiau energijos.

Daugiau energijos – daugiau efektyvumo ir pozityvių emocijų, pavyks ilgiau išlaikyti gerą nuotaiką.

Gera nuotaika, energija – daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu – geresni santykiai, o juose ir daugiau meilės bei laiko sau.

Ir taip užsuksite pasitikėjimo savimi ratą, teigiamos energijos ir geros nuotaikos susikūrimo ratą.

Jums tereikia tik PABANDYTI.

Ir visam tam nereikia jokių stebuklų ar tikėjimo, svarbu tik leisti sau pabandyti. Sąmoningai apsispręsti pabandyti.

Jei norite gauti 10 patarimų, kurie padės keisti gyvenimą, spauskite čia: